117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Společná vánoční výprava 2017

Tisk

Vánoce se blíží, nakukují ze všech stran, zima už je taky pořádná, a tak je nejvyšší čas vyrazit na naší další společnou výpravu. Tentokráte se vydáme do kraje písku, skal a borovicových lesů. Ubytováni budeme v ZŠ Okna, kde si užijeme spoustu zábavy, a hlavně se pokusíme nasát více vánoční nálady, okusíme vánoční zvyky a spoustu dalšího.
Žádáme o přihlášení dětí na výpravu, a to nejpozději do středy 14. prosince - buď vyplněním online formuláře nebo emailem Činčilovi.

Kdy: 15. - 17. prosince 2017
Kam: ZŠ Okna
Sejdeme se: v pátek 15.12.2017 na Hlavním nádraží dole v hale pod cedulí s odjezdy vlaků v 17 25
Vrátíme se: tamtéž v neděli 17. 12. 2017 v 16 15
Cena: Pavézníci 600,- Kč; Cepníci 400,- Kč (cena je rozdílná hlavně kvůli levnějšímu jízdnému a menším porcím jídla u Cepníků)

Co mám mít s sebou: Do batohu úměrné velikosti zabalíme spacák a převlečení na spaní, večeři na pátek, karimatku, plyšáka, baterku, hygienické potřeby, teplé oblečení na ven (šála, kulich, rukavice), oblečení na doma na převlečení (tepláky) a dostatek ostatního oblečení, misku, hrneček, lžíci, papír, tužku, šátek, přezůvky, láhev na pití (alespoň 1 litr) – termoska výhodou, malý batůžek, nůž. Zbylé věci dle zvyku a potřeby.

Na vánoční výpravě bývá zvykem, že slavíme Vánoce společně. Proto nezapomeňte vzít krabičku cukroví od maminek a babiček na ochutnání. Dále by bylo dobré pro kamarády vzít nějaký dáreček a jeden dárek vezměte neoznačený.
Cepníci si nepovezou velký batoh ve vlaku, ale rodiče jej na nádraží naloží do auta, které jej včetně dalších věcí odveze až na místo. V neděli pak budou batohy navráceny v návaznosti na návrat. V malém batůžku do vlaku si Cepníci povezou: Svačinu, přezůvky, nezapomenou památníček.

Kontakt:
Martin „ Činčila“ Prejza Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 728 338 336
Martin „Mautin“Fiala Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 724 166 651Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner