117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Změny v oddílu Pavézníci

Tisk

Rádi bychom vás touto zprávou informovali o změnách, které nutně musí nastat v oddílu Pavézníci, kam vaše děti docházejí. Změny z důvodu přeměny vedoucovské základny skupiny (hlavně rapidnímu úbytku). Hlavní změnou je, že schůzky budou nadále probíhat v pondělí. Už i s dětmi jsme tento fakt konzultovali a problém by to být neměl. Naopak by tím mělo dojít k navýšení docházky dětí. Schůzky budou nově probíhat „jen“ mezi 17:30 – 19:00. Během roku pak počítáme s opětovným prodloužením schůzek. Schůzky povede Činčila v kombinaci s Myškou a dalšími vedoucími a instruktory.

Aktivity na schůzkách i výpravách budou různorodé a děti se na nich budou moci aktivně podílet (i na vymýšlení). Už nyní jsme dali s kluky dohromady nápady na programy na schůzky či výpravy, jako výroba nože či luku, návštěva (exkurze) truhlárny, lasergame či jumpingpark. Další návrhy přijdou časem.

V lednu a částečně i únoru se budeme na schůzkách věnovat dopravě – MHD, vlaky, autobusy… Plánujeme hru po Praze či návštěvy a projížďky muzeí a historických tratí. Kolektiv vedoucích na schůzkách nově doplní instruktoři (Hárdy, Anča, Máťa, Vojta), kteří jednak budou plánovat program na schůzkách a výpravách, ale i se budou programu aktivně účastnit.

Schůzka ve čtvrtek 18. ledna neproběhne, v neděli 21. ledna se budeme těšit na děti na deskohraní, následně od 22. ledna najedeme na režim pondělních schůzek.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner