117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Zahajovací výprava 2018 na Brdy

Tisk

Po společných výpravách v loňském školním roce, po týdnu na táboře, nyní přichází další pomyslná laťka. Zahajovací výprava v letošním roce bude totiž bez ubytování. Pojedeme na celý víkend do lesů nedaleko Prahy, kde je postaveno pár dřevěných srubů. U jednoho z nich se na celý víkend zastavíme. Kdo bude chtít spát ve srubu, může. Všem ostatním zařídíme spaní pod plachtami. Celá výprava bude také ozvláštněna tím, že si děti své batůzky ponesou od autobusu v pátek i k autobusu v neděli sami. A kdo by už nemohl, těm pomůžeme batoh nést. I s ohledem na to přikládáme níže seznam věcí, který je již léty optimalizovaný a dětem na víkend tyto věci bohatě postačují. Jídlo budeme vařit centrálně v kotlících.

Kdy výprava proběhne: 14. – 16. září 2018
Sraz: v pátek 14. 9. v 17:15 na Smíchovském nádraží u pokladen
Návrat: v neděli 16. 9. v 14:35 tamtéž

Co zabalit: Do batohu by se každému dítěti měly vejít tyto věci: spacák, karimatka (může být zvenku), věci na spaní (triko, tepláky), igelit pod karimatku (aby nebyla na holém jehličí) miska, lžíce, hrneček, plyšák (dle chuti), baterka, kartáček, pasta, hřeben, pláštěnka, věci na převlečení (2x spodní prádlo, 2x ponožky, 2x triko, 1x kalhoty, 1x mikina, 1x bunda), láhev s vodou, páteční večeře (špekáček + chléb), uzlovačka, šátek, papírové kapesníky, nůž.
Boty dejte dětem jedny pořádné na sebe, namočit by je neměly.

Co nás čeká: Dojít na kemp ke srubu a užít si večer s ohněm, kytarou a drobnými hříčkami, sobota plná her a nových zážitků na jednom místě bez přesunu, nedělní návrat do reality, přesun na vlak a cesta domů.

Cena: 300 Kč
Kontakt: Martin Činčila Prejza, 728 338 336, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Eliška Myška Skalová, 732 806 592, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Prosíme o potvrzení zájemců výpravy do středy do půlnoci, ideálně emailem Činčilovi, ať můžeme nakoupit dostatek jídla pro všechny.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner