117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Podzimní výprava 2018

Tisk

A je to tu zase! Opět po roce nás čeká podzimní výprava, společná pro oba oddíly – mladší a nadšené Cepníky i starší a zkušené Pavézníky. Jako vždy si spolu zahrajeme spoustu her a pořádně si užijeme podzimních radovánek a snad i trochu sluníčka! K tomu také trocha uzlování, hrátek s mapou i základy stavby draků či pokročilý kurz dekorování textilu (budeme na výpravě dekorovat textil – lze si přivézt na výpravu bílé nebo jiné jednobarevné triko, které bude možné si nabarvit).

Kdy a kde se to celé odehraje: 26. – 30. 10. 2018 na pionýrské základně v Mezně u Tábora

Co s sebou: spacák (součástí ubytování jsou postele), jídlo na páteční večer, pevné boty (nejlépe pohorky, ne holinky!), misku, lžíci, hrneček, nůž, uzlovačku, papír a tužku, pláštěnku, láhev na pití – alespoň 1 l, malý batůžek na výlety, věci na spaní, přezůvky, plyšáka, hygienické potřeby (i ručník), baterku, teplé oblečení na ven i na dovnitř, zbytek dle uvážení a vlastních zkušeností.

Děti si veškeré věci povezou na zádech ve svých batůžkách, na výpravu nebude doprovodné vozidlo.

Kolik bude to celé stát: 1100 Kč
Kdy a kde se sejdeme: v pátek 26. 10. v 17:00 na Hlavním nádraží dole v hale pod tabulemi s odjezdy
Kdy a kam se vrátíme: v úterý 30. 10. v 15:30 opět na Hlavní nádraží

Pro účast dítěte stačí vyplnit přihlášku níže nebo se přihlásit emailem Činčilovi, a to nejpozději do pondělí 19. 10. 2018, 20:00

Kontakt: Martin „Činčila“ Prejza, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 728 338 336
Eliška „Myška“ Skalová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 732 806 592Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner