117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Vánoční výprava 2018

Tisk

S přibývající zimou a postupně se objevujícím sněhem, je na čase opět vyrazit na výpravu, tentokráte vánoční.
Pojedeme všichni dohromady, oba naše oddíly. Ubytování jsme zařídili v DDM Nová Paka, tedy vyrazíme do Podkrkonoší, kde doufáme, že bude tou dobou i sníh na zimní radovánky. Mimo to nás čeká v sobotu vánoční hostina a posezení a také rozdávání dárečků zde mezi kamarády. Samozřejmě také spousta zábavného programu, vánoční zvyky a spousta dalšího.

Termín: 14. – 16. 12. 2018
Místo: DDM Nová Paka
Odjezd: v pátek 14. 12. v 16 45 na Hlavním nádraží (dole v hale pod cedulemi s odjezdy)
Příjezd: v neděli 16. 12. v 15 55 tamtéž
Cena: 600 Kč (částka splatná u srazu)

S sebou: Do batohu úměrné velikosti zabalíme spacák (spí se na postelích) a oblečení na spaní, večeři na pátek, plyšáka, baterku, hygienická potřeby, teplé oblečení na ven (šála, kulich, rukavice) , oblečení na doma (tepláky) a dostatek ostatního oblečení, misku, hrneček, lžíci, papír, tužku, šátek, přezůvky, láhev na pití – termoska výhodou, malý batůžek, nůž, Cepníci nezapomenou památník. Boty, ideálně nepromokavé, postačí jedny – ty na nohou. Zbylé věci dle zvyku a potřeby.

Na vánoční výpravě bývá zvykem, že slavíme vánoce společně. Proto nezapomeňte vzít krabičku cukroví od maminek a babiček na ochutnání. A pokud chcete pro kamarády vzít nějaký dáreček, určitě to všechny potěší. Jeden dáreček vezměte neoznačený, můžete také přibalit nějakou nerozbitnou vánoční ozdobu.

Stejně jako na podzimní výpravě si i tentokrát Cepníci už povezou všechny věci v batohu na záda. Od vlaku máme k ubytování asi 400 metrů. Pokud by i přesto byl s věcmi nebo zabalením problém, kontaktujte nás a nějak se dohodneme.

Přihlášení na akci:
Prosíme o nahlášení účastníků na akci nejpozději do středy 12. prosince buď emailem Činčilovi, vedoucím na schůzce nebo v online formuláři na webových stránkách www.117.cz.

Kontakt:
Martin „ Činčila“ Prejza Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 728 338 336Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner