117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Zimní výjezd na hory 2019

Tisk

Po loňském úspěšném výjezdu do hotelu Jizera jsme se rozhodli i letos zorganizovat pár dní na horách s dětmi a jejich rodiči. Letos máme však trochu změnu v ubytování. Pojedeme blíže ke sjezdovkám, konkrétně přímo do Jablonce nad Jizerou, kde budeme ubytováni v ubytovně TJ Sokol Jablonec nad Jizerou. Sjezdovky tak budeme mít skoro na dosah.

Místo konání: Ubytovna TJ Sokol Jablonec nad Jizerou (Jablonec nad Jizerou 238)
Termín výjezdu: 31.1. – 3.2. 2019
Cena výjezdu:
Dospělý: 1000 Kč (pro rodiče, jejichž děti jsou členy cena 900 Kč)
Dítě: 850 Kč (pro členy cena 750 Kč)
V ceně výjezdu je zahrnuto: ubytování (předpokládá se každá rodinka v pokoji, max. 2 rodinky spojíme dohromady), snídaně (společné v ubytování) + večeře (v blízké restauraci), pitný režim, program

Dopravu na akci a z akce nezajišťujeme – předpokládáme, že rodinky se raději dopraví samy auty nebo s někým dle svých časových možností (poprosíme příjezd naplánovat na čtvrtek mezi 18 – 20 hod.).

Stravování přímo v objektu není zajištěno. Ubytovna nabízí stravu v blízkém hotelu Krakonoš (cca 200 metrů od objektu), kde jsme zařídili společně večeři. Snídaně budou probíhat formou bufetu (budeme zařizovat centrálně na místě přímo v ubytovně). Prvním jídlem by byla večeře po příjezdu – zařídíme my přímo na ubytovně. Posledním jídlem pak v neděli snídaně. Obědy budou v režii každého samostatně (během výletů, lyžování nebo jiných aktivit se nám nebude chtít vracet na ubytovnu). Pitný režim je zařízený čajem či šťávou – volně k dispozici. Ostatní nápoje nechť si zařídí každá rodina samostatně.

Program, aneb kdy děti zabavíme: část dne (dopoledne / odpoledne) bychom nechali v režii každé rodinky – čas na výlet / lyže, apod. V druhé části dne a večery by byly vyplněny programem od nás – blbnutí venku / aktivity uvnitř, rodiče se mohou, ale nemusejí účastnit. Vše necháváme na aktuální domluvě a potřebě jednotlivých rodin. Zároveň počítáme, že budeme mít připraveny možné cíle a aktivity po okolí, kdyby snad někdo nevěděl, co si se dnem počít. Můžeme být i jako podpora na lyžích…

Pro přihlášení na hory žádáme o vyplnění přihlášky (do 30. 12. 2018) a zaplacení účastnického poplatku do (15. 1. 2019).
Zároveň bychom rádi upozornili, že počet míst je omezen – kdo dřív odevzdá a zaplatí, ten pojede. Kapacita je 30 míst.

Přihlášky naleznete v sekci ke stažení --> Hory
Přihlášky je možné odevzdat vedoucím na některé z akcí nebo zaslat emailem Činčilovi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Se všemi dotazy, problémy a připomínkami se obracejte na Vaše vedoucí:

ČINČILU tel: 728 338 336, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a MYŠKU tel.: 732 806 592 e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptPřidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner