117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Závěrečná výprava 2019

Tisk

Jako by to bylo včera, kdy jsme vyráželi na výpravu zahajovací. A najednou už se opět blíží tábor a s ním i poslední výprava ve školním roce. Poslední výprava bude opět jiná. Pojedeme ven, pojedeme na Brdy, spát budeme buď ve srubu nebo pod plachtami. Prostě vzrůšo. K tomu si budeme vařit na ohni, běhat po lese a navíc se během soboty přesuneme o pár kilometrů dál na jiný kemp.

Termín: 14. - 16. 6. 2019
Sraz: v pátek 14. června v 16:35 na Hlavním nádraží (dole v hale uprostřed pod cedulemi s odjezdy vlaků)
Návrat: v neděli 16. června ve 14:35 na Smíchovském nádraží u pokladen

Cena: 250 Kč pro evidovaného člena; 300 Kč pro ostatní

Co zabalit: Do batohu by se každému dítěti měly vejít tyto věci: spacák, karimatka (může být zvenku), věci na spaní (triko, tepláky), igelit pod karimatku (aby nebyla na holém jehličí) miska, lžíce, hrneček, plyšák (dle chuti), baterka, kartáček, pasta, hřeben, pláštěnka, věci na převlečení (2x spodní prádlo, 2x ponožky, 2x triko, 1x kalhoty, 1x mikina, 1x bunda), láhev s vodou (voda bude, leč ne pořád, tak ať nemáme žízničku), páteční večeře (např. řízek v chlebu + 1 navíc pro Činčilu :)), uzlovačka, šátek, papírové kapesníky, nůž, skupinový kroj (kdo má), památník.
Boty dejte dětem jedny pořádné na sebe, namočit by je neměly.

Co nás čeká: Dojít na kemp ke srubu a užít si večer s ohněm, kytarou a drobnými hříčkami, sobota plná her a nových zážitků s přesunem cca 5 km, nedělní návrat do reality, přesun na autobus a cesta domů.

Prosíme o přihlášení dětí na výpravu do středy 12. června emailem Činčilovi nebo v online formuláři níže.

Kontakt: Martin "Činčila" Prejza, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 728 338 336,
Eliška "Myška" Skalová, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 732 806 592.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner