117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Zahajovací výprava 2019

Tisk

S přicházejícím novým školním rokem je zde i první výprava. Pojedeme na celý víkend do lesů nedaleko Prahy, kde je postaveno pár dřevěných srubů. U jednoho z nich, kousek od Hostomic, se zastavíme v pátek, v sobotu to zvládneme pod společnou plachtou. Své batůžky si děti ponesou po celý víkend samy, takže je třeba balit s rozumem. Jídlo budeme vařit společně, dětem tak stačí zabalit jen jídlo na pátek a nějakou tu sušenku. Mimo to však budeme celý víkend hrát hry, učit se tábornickým dovednostem a putovat s batohem.

Kdy výprava proběhne: 20. – 22. září 2019
Sraz: v pátek 20. 9. v 15:55 na Hlavním nádražím (dole v hale pod cedulemi s odjezdy vlaků)
Návrat: v neděli 22. 9. v 13:55 tamtéž
Co zabalit: Do batohu by se každému dítěti měly vejít tyto věci: spacák, karimatka (může být zvenku), věci na spaní (triko, tepláky), igelit pod karimatku (aby nebyla na holém jehličí) miska, lžíce, hrneček, půlka chleba, plyšák (dle chuti), baterka, kartáček, pasta, hřeben, pláštěnka, věci na převlečení (2x spodní prádlo, 2x ponožky, 2x triko, 1x kalhoty, 1x mikina, 1x bunda), láhev s vodou (alespoň 1 litr), páteční večeře (špekáček + chléb či jiná dobrota), uzlovačka, šátek, papírové kapesníky, nůž
Boty dejte dětem jedny pořádné na sebe, namočit by je neměly.

Co nás čeká: Dojít na kemp ke srubu a užít si večer s ohněm, kytarou a drobnými hříčkami, sobota plná her a nových zážitků, přejít s batohem trasu 7 km, nedělní návrat do reality, přesun na vlak a cesta domů.

Cena: 300 Kč

Kontakt: Martin Činčila Prejza, 728 338 336, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Eliška Myška Skalová, 732 806 592, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Prosíme o potvrzení zájemců výpravy do středy 18. září, emailem Činčilovi nebo online níže, ať můžeme nakoupit dostatek jídla pro všechny.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner