117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Schůzky a výpravy - AKTUÁLNĚ

Tisk

14. 3.

Milí přátelé, vážení rodiče
vzhledem ke zpřísnění opatření Vlády ČR tímto POZASTAVUJEME VEŠKEROU ČINNOST. Věříme, že v co nejkratším čase budeme schopni činnost opět obnovit a doufáme, že nám udržíte přízeň i nadále.


Za 117. PS Kalich
Martin Činčila Prejza
Skupinový vedoucí

13. 3.

Milí přátelé, vážení rodiče,
v současné chvíli jsme se rozhodli schůzky stále ještě nerušit, ale v případě, že byste na schůzku měli jet veřejnou hromadnou dopravou, tak NEJEZDĚTE! Stejně tak na schůzku nechoďte, pokud máte nebo byste mohli mít jakýkoliv zdravotní problém.

VÝPRAVA 27.3. - 29.3. SE BOHUŽEL RUŠÍ.

O konání Velikonoční výpravy bude rozhodnuto do 1.4. O konání následných akcí budeme rozhodovat dle aktuální situace, přihlašování na letní tábor pokračuje.

Jelikož se situace vyvíjí velmi rychle, sledujte prosím naše webové stránky, o všech změnách budeme informovat.

12. 3.

Milí přátelé, vážení rodiče,
v současné chvíli jsme se rozhodli schůzky stále ještě nerušit, ale zvažte, jak se na schůzky dopravujete a pokuste se prosím minimalizovat používání veřejné hromadné dopravy.

Jelikož se situace vyvíjí velmi rychle, sledujte prosím naše webové stránky, o všech změnách budeme informovat.

10. 3.

Milí přátelé, vážení rodiče,
vzhledem k nastalé situaci a rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a Vlády ČR se týkají některá doporučení i naší činnosti, která prozatím nemají dopady na konání schůzek a výprav.
Proto bychom vás rád informovali, že schůzky i výpravy se zatím budou konat bez změny. Pouze bychom rádi apelovali na ty, kteří se v minulých dnech vraceli z ohrožených lokalit nebo se pohybovali v místech, kvůli kterým by mohli spadat do karanténních opatření, aby nám o této situaci dali vědět a akcí se neúčastnili. Zároveň necháváme na vašem uvážení, zda děti na akce pošlete nebo nikoliv.

Pokud by došlo k jakékoli aktualizaci stavu, budeme vás o tom informovat.

V případě, že by někdo potřeboval informace ohledně karantény a ošetřovného v souvislosti s uzavřením škol, tak informace najdete zde.



Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner