117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Sportovní odpoledne a první společné přespání

Tisk

Jelikož je v únoru ještě zima, uspořádali jsme další výpravu v tělocvičně ve škole Jižní. Sešli jsme se ve 14:00 před školou, rodiče nás doprovodili do šatny, kde jsme se rovnou převlékli do sportovního, s rodiči se rozloučili a šli jsme si hrát do tělocvičny.

Před každým sportováním je potřeba se pořádně rozcvičit, s čímž nám pomohl Ureke, a potom jsme si zahráli Rybičky, rybičky, rybáři jedou. Hledali jsme lístečky s různými obrázky, které byly schované v tělocvičně a naším úkolem bylo mít co nejvíce stejných obrázků. Házeli jsme na cíl a poráželi kuželky. Učili jsme se také házet s ringem a docela nám to šlo dobře. Nechybělo ani přetahování s lanem nebo foukání trychtýřů proti sobě. Ve skupinkách jsme běhali pro lístečky, které jsme pak tematicky přiřazovali – ovoce, oblečení, zvířata, barvy a čísla. Zahráli jsme si také Cukr, káva, limonáda a večer jsme kreslili medvídky. Celé odpoledne uteklo velmi rychle a my jsme se pořádně vyřádili.

Po večeři jsme si přichystali spacáčky a všechny věci na spaní, převlékli se do pyžámek a vedoucí pustili pohádku na dobrou noc. Na přespání zůstalo sedm odvážných dětí. Někteří usnuli téměř okamžitě, tak byli unavení. Po skončení pohádky už spali skoro všichni.

Ráno jsme si už stihli jen zabalit, nasnídat se a už se pomalu začali objevovat rodiče, na které jsme se už těšili, abychom jim mohli vyprávět, jak jsme si to užili. Všichni to zvládli parádně a my se už těšíme na další výpravu!

Na fotky z odpoledne se můžete podívat tady.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner