117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Dubnová výprava za čarodějnicí

Tisk
carodejnice

Dubnová výprava byla od těch předchozích trochu odlišná a určitě velké dobrodružství. Vedoucí totiž tentokrát všechny účastníky rozdělili na dvě skupiny a nechali je napospas všemu. Skupiny vycházely ze Senohrab půl hodiny po sobě a na startu dostaly pouze složku s popisem cesty a mapou. Cesta byla dlouhá necelé tři kilometry, ale rozhodně nebyla snadná.

Jelikož se k čarodějnici dostanou jen ti nejodvážnější, hned na začátku cestu znepříjemňovali tři poskoci čarodějnice, které bylo třeba zdolat. Děti vyzbrojené tenisáky nasedly do vozítka, rodiče je tlačili a během jízdy ve vozítku museli trefit netopýra, pavouka a kočku. Společně naštěstí tyto nástrahy překonali a mohlo se pokračovat v cestě.

Úkolů na cestě bylo ale více. Jedním z úkolů bylo najít kouzelný strom a z něj si utrhnout jablíčko. Naštěstí žádné nebylo otrávené, takže se mohlo pokračovat dále v cestě. Také se všem podařilo projít temným tunelem na druhý konec a zase zpět. Celou cestu všichni navíc nesli nafouknuté balonky s nakresleným obličejem, což také ztěžovalo plnění dalších úkolů.

V cíli u zříceniny Hláska už čekala čarodějnice, která rozdala všem statečným účastníkům krásné diplomy a všichni se mohli ohřát u ohně a dát si teplý čaj. Na ohni jsme si také opekli oběd, podívali jsme se na zříceninu hradu a v okolí jsme se pořádně vyřádili.

Když dostali všichni do svých památníčků samolepku a razítko, nezbývalo než se vydat na cestu domů. Než jsme ale došli na vlak, tak jsme se ještě mohli svézt na přívozu, čehož někteří využili. A my se budeme těšit zase příště!

Nezapomeňte se podívat na fotky tady.

obrazek

Po výpravě jsme dostali tento pěkný obrázek od Emmy a budeme rádi, když nám budete posílat obrázky se vzpomínkou na proběhlou akci.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner