117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Sportovní odpoledne a přespání bez rodičů

Tisk

Počasí máme trochu jako na houpačce, chvíli svítí sluníčko, chvíli prší, a proto jsme tentokrát raději využili pobytu v tělocvičně. Stejně jako loni, i tentokrát jsme měli zamluvenou tělocvičnu v ZŠ Jižní IV. Oproti minulému roku jsme ale měli navíc ještě jednu tělocvičnu, ve které je i horolezecká stěna. Sešlo se nás docela hodně, a proto jsme si mohli všichni odpoledne pořádně užít a společně se vyblbnout.

Nejprve jsme se tedy přesunuli do tělocvičny s horolezeckou stěnou, kde jsme se rozcvičili, vyzkoušeli jsme si chůzi různých zvířátek, zaházeli jsme si míčem a hlavně ten, kdo chtěl (což byli skoro všichni), tak šli lézt na stěnu. Všem to šlo moc dobře, většina vylezla až do půlky stěny, což už je pěkná výška. Když už si lezení vyzkoušeli všichni, kteří chtěli, bylo na čase se vydat zpátky do tělocvičny, ve které jsme strávili zbytek odpoledne a také celou noc.

Trochu jsme posvačili a následně jsme celé odpoledne trochu blbli a trochu si hráli společně. Houpali jsme se na kruzích, skákali ze žebřin do obrovské žíněnky, klouzali se na lavičce zaháknuté o žebřiny, běhali jsme, hráli jsme fotbal atd. Také jsme si společně zkusili hod na cíl a zahráli jsme si pexeso na dálku, protože pro druhou kartičku jsme se museli vždy trochu proběhnout. Také jsme si zazávodili na opičí dráze, nejrychlejší byl Míra, který se stal vítězem. Nakonec jsme ještě běhali pro lístečky, na kterých byla napsaná zpráva, a když jsme ji vyluštili, šlo se večeřet. Taky jsme byli všichni pořádně uběhaní, takže jsme něco na posilněnou už potřebovali.

Po večeři jsme si už jen připravili všechny potřebné věci ke spaní, vyčistili jsme si zuby a převlékli se do pyžam. Vedoucí nám ukázali pár fotek z táboru, abychom věděli, na co se v létě těšit. A pak už začala pohádka. Lotrando a Zubejda. Někteří pohádku do konce nedokoukali, protože usnuli a ostatní usnuli brzy po pohádce.

Ráno jsme si už jen zabalili, nasnídali jsme se, trochu jsme se ještě proběhli, ale brzy už přišli rodiče a my jsme se s nimi odebrali domů vyprávět jim, jak jsme si celé odpoledne a noc užili. Pro některé to byla první noc bez rodičů, někteří už s námi někde byli a věděli, do čeho jdou, ale všichni byli moc šikovní a krásně to zvládli! A my se budeme těšit zase příště!

Fotky z výpravy najdete zde.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner