117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home

Cepnická výprava za jarem

Tisk

Ano, uznáváme, nebyla předpověď úplně ideální... Mělo po týdnu nádherného sluníčka víkend propršet. Přesto jsme věřili .... A s námi i 6 odvážných Cepníků, kteří se s námi vydali na výpravu za jarem.
Ráno bylo slušně, trochu zima, ale jen co jsme vylezli na Zbraslavi z vlaku, už to slintalo. My jsme to ale nevzdali a vyrazili jsme do okolních lesů. Nejprve jsme potkali miniZOO, kde jsme si prohlédli dravce a ptáky, a také zvířata žijící volně v lese. A jen, co jsme opustili ZOO, jsme začali stoupat do kopců zbraslavského údolí.

Všichni jsme to zvládli na jedničku, ale ten déšť... Na kopci jsme zneužili odpočívadlo proti dešti a zahráli jsme si hru na získávání paprsků slunce. Pak už jsme ale pokračovali na místní pozůstatky hradiště. U něj jsme si pod odpočívadlem dali oběd... A... Už se rozpršelo hodně... Však stateční Cepnící se nevzdávají. Nasadili jsme pláštěnky a pelášili jsme na dřívější vlak, abychom nebyli nemocní.
Na "hlavák" jsme dorazili v půl třetí, a tak jsme vyrazili do klubovny, kde jsme si dali sváču, dali sušit bundy a užili si zbylých aktivit. Vyzkoušeli jsme si ozdobit velikonoční vejce, hrát si s písmeny a slovy, a také získali sluníčku co nejvíce paprsků. Pak už se čas přiblížil a nám nezbývalo, než se obléknout, vzít si batůžky a bundy a vyjít před klubovnu, kde na nás čekali rodiče.
Chválíme všechny odvážné, kteří s námi na tuto výpravu vyrazili.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner