117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Distanční činnost

Distanční činnost

Tisk

Pravidelné on-line schůzky

Už to vypadalo, že by mohl skončit nouzový stav, nakonec však přeci byl zaveden. Ne, že by to něco měnilo na naší činnosti - ať už s nouzovým stavem nebo bez něj, činnost by stejně pokračovat nemohla. Přesto to vnímáme jako první, drobný, krůček ke zlepšení a nějakou šanci k tomu, aby schůzky mohly co nejdříve začít klasicnou formou.
Než se tak stane, pokračujeme i nadále v on-line schůzkách, každé pondělí mezi 18. a 19. hodinou. Každý týden se můžete těšit na různorodé aktivity s různými vedoucími a instruktory. Troufneme si tak tvrdit, že každá schůzka je originál a na každou rozhodně stojí za to se připojit.
Připojení na schůzku lze z jakéhokoliv google účtu, odkaz je vždy stejný: https://meet.google.com/wtu-zpss-qxi.
Na všechny se těšíme!

Terénní hra na Parukářce

Už tě nebaví být pořád doma?

Raději bys vyrazil ven do parku?

Tak vyraž s rodiči za terénní hrou na Parukářku!

Přicházíme s další terénní hrou, abychom mohli na chvíli také vyrazit ven a trochu se projít. Celá hra prochází skrz park Parukářka na pražském Žižkově. Trasu lze projít za cca 60 minut času, jde tak o ideální možnost odpolední procházky.

Dnem nebo časem není hra nijak omezena, všechny úkoly jsou řešitelné v různých částech dne. Za tmy bude řešení dvou úkolů složitější. Na trase není třeba speciálních potřeb, stačí kousek papíru, tužka a POPIS HRY.

Popis hry přikládáme níže. Buď si jej stáhněte do telefonu nebo můžete vytisknout a vzít s sebou. Bez popisu hry nelze hru realizovat.

Pro případné dotazy kontaktujte Činčilu - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo 728 338 336


POPIS HRY KE STAŽENÍ: ZDE

AKTUALIZACE 11.2.:
Vzhledem k opakovanému ničení závěrečného stanoviště bychom rádi oznámili, že odměna za projitou trasu na místě již není (pozůstatky jsou v okolí k sesbírání). Pokud zašlete výsledné číslo emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , čeká vás odměna také. Omlouváme se za možné komplikace.

Hra běží i nadále.

Hra po Praze s Rychlími šípy

Pokud byste se o víkendu nebo i během týdne nudili, nabízíme program od "konkurence" s procházkou Prahou. Hru organizuje Sdružení přátel a Nadace Jaroslava Foglara. Všechny informace naleznete na stránkách www.rychlesipy.org, Herní zápisník - pokyny pak zde . Příjemnou cestu a určitě nám pošlete střípky zážitků a dojmy ze hry!

Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner