117. pionýrská skupina Kalich

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
Home Letní tábory

Letní tábory 2018

Tisk
1. turnus dorazil na tabor v poradku.
2. turnus dorazil na tabor take v poradku, uz si uzivame programu.

PRO NOVÉ ZÁJEMCE: KAPACITA TÁBORA JE JIŽ NAPLNĚNA.

AKTUALIZACE:
Sraz na odjezd: 1.7. / 7.7.2018 v 9:30 u klubovny (Lucemburská 42, Praha 3) - odjezd vlastním autobusem až na louku (komu se dělá v autobuse špatně, přibalte Kinedryl).

U odjezdu se budou odevzdávat bezinfekčnosti a průkazy pojišťovny, pravidelné léky, vč. dávkování, kapesné v obálce (100Kč/týden). Věci dětí se také budou přebírat až u srazu - nakládat do autobusu. Také zde proběhne vstupní zdravotní prohlídka - krk + vlasy.

Návrat: v sobotu 14.7. v 17 hodin ke klubovně (opět vlastním autobusem).
Ti, kteří budou balit věci do dřevěných beden, prosíme o dodání těchto beden již ve čtvrtek 21. června mezi 17 - 19 do klubovny.
Učastníci, kteří nebudou mít do 1. června zaplaceno nebo nebudou mít dohodu s hlavním vedoucím alternativně, neodjedou na tábor.

alt alt

alt

Drazí přátelé, vážení rodiče,
zde najdete aktuální informace k letošním letním táborům. Informace k příměstskému táboru naleznete tady.

Stejně jako v loňském roce, i letos bude tábor probíhat ve dvou turnusech. Oproti minulému roku ale bude malá změna. 1. turnus bude čtrnáctidenní pro děti ve věku od 8 do 15 let. 2. turnus bude probíhat v druhém týdnu 1. turnusu a bude pro děti od 6 do 15 let.

Termín:
1. turnus: 1. 7. - 14. 7. 2018
2. turnus: 7. 7. - 14. 7. 2018
Místo: Malonty v Novohradských horách, okr. Český Krumlov

1. turnus
Cena: 4 200 Kč pro evidované členy Kalicha, 4 700 Kč pro ostatní účastníky
Sourozencům poskytujeme 10% slevu z ceny tábora pro druhé a třetí dítě.
Odjezd: V neděli 1.7.2018 v ranních hodinách na Hlavním nádraží (dole v hale pod cedulemi s odjezdy vlaků), zde si převezmeme dokumenty, léky, kapesné a uděláme základní zdravotní prohlídku.
Návrat: V sobotu 14.7.2018 v odpoledních hodinách tamtéž. Bedny a kufry budou v návaznosti na příjezd k dispozici u klubovny
Přesný čas odjezdů a příjezdů včas upřesníme.
Převzetí beden a kufrů: bude upřesněno

2. turnus
Cena: 2 100 Kč pro evidované členy Kalicha, 2 300 Kč pro ostatní účastníky
Sourozencům poskytujeme 10% slevu z ceny tábora pro druhé a třetí dítě.
Odjezd: V sobotu 7.7.2018 v ranních hodinách na Hlavním nádraží (dole v hale pod cedulemi s odjezdy vlaků), zde si převezmeme dokumenty, léky, kapesné a uděláme základní zdravotní prohlídku.
Návrat: V sobotu 14.7.2018 v odpoledních hodinách tamtéž. Bedny a kufry budou v návaznosti na příjezd k dispozici u klubovny
Přesný čas odjezdů a příjezdů včas upřesníme.
Převzetí beden a kufrů: bude upřesněno

Ti, kdo nám budou chtít pomoct se stavbou tábora, mohou, bude probíhat o víkendu 22. - 24. 6. 2018.

Do schůzky rodičů (ve středu 23. 5. 2018) je nutno odevzdat:

 • Závaznou přihlášku
 • Lékařský posudek dítěte na zotavovací akci
 • Zaplatit účastnický poplatek na účet skupiny 4787772001/5500 s datem narození dítěte (jednoho z dětí) jako variabilním symbolem nebo osobně vedoucímu oproti potvrzení; splátkový kalendář je možné ve výjimečných případech dohodnout
 • Zdravotní dotazník (dobrovolné)
U srazu, prosíme, odevzdejte:
 • Prohlášení zákonných zástupců účastníka (bezinfekčnost)
 • Kartičku pojištěnce - stačí kopie
 • Léky označené jménem a způsobem užívání
 • Kapesné v obálce

Tábor leží v údolí u horského potoka v Novohradských horách. Není zde elektřina a jediná tekoucí voda je ta v potoce. V noci teplota občas padá k nule, ve dne zase často teploty vystoupají nad hranici 30 stupňů. Prostředí je pro nás měšťáky občas náročnější, ale zážitky z tábora stojí za každé nepohodlí. Jak tábor vypadá, se můžete podívat zde: 2017 - Cepníci , 2017 - Pavézníci, 2016.

Hlavní vedoucí: Martin "Činčila" Prejza, 728 338 336, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Zdravotník: Eliška "Myška" Skalová, 732 806 592, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Další vedoucí a instruktoři: Vladzo, Čarodějka, Anča, Máťa, Hárdy, Iva, Žaneta...pojedou téměř všichni

Přihlášky na tábor jsou k dispozici v klubovně i na webových stránkách v sekci Ke stažení, !Pro každý turnus jsou rozdílné dokumentace!, odevzdejte je co nejdříve, nejpozději do schůzky rodičů. Stejně tak peníze je třeba poslat nejpozději do tohoto data (23. 5. 2018).

Číslo účtu: 4787772001/5500, var. symbol je prvích šest číslic rodného čísla vašeho miláčka.

Vše si stavíme sami, po ukončení tábora zbude jen prázdná louka. Bydlíme ve stanech zvaných týpí se 4 až 5 lůžky. Každé dítě má dřevěnou postel z krajinek, na posteli má každý svou nafukovací matraci nebo deky a karimatky a svůj vlastní spací pytel. Účastníci sami zajišťují chod tábora (stavění tábora, vaření, hlídky, program, likvidace tábora apod.), vše pod dohledem vedoucích. Vaříme na táborových kamnech, při vaření se děti střídají ve službách, vodu používáme z veřejného vodovodu v Malontech. K mytí slouží táborová sprcha nebo konev, každý má možnost se umýt v teplé vodě dle potřeby. Záchody jsou suché.

Hlavní náplní tábora je celotáborová etapová hra. Program je doplněn dalšími sportovními či naučnými aktivitami, výlety k rybníku či v blízkém okolí, koupáním v potoce.. Na táboře budou děti rozděleny do několika oddílů, které budou držet služby po dobu 24 hod, střídání služeb se provádí vždy ráno, oddíl ve službě zajišťuje vše potřebné pro chod tábora (vaření, úklid v kuchyni, noční hlídky). Připravte děti na to, že elektronika nesnáší dobře táborové klima a prstýnky se v trávě špatně hledají. Mobil není vhodným doplňkem táborníka.

Adresa tábora:
LT 117. PS Kalich
Poste restante
pošta Malonty
382 91

Podrobnější informace naleznete v informačníku, který je k dispozici v již výše zmíněné sekci Ke stažení. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na uvedených kontaktech či osobně.

Těšíme se na vás.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner