117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Letní tábory Příměstský tábor

Příměstský tábor

Tisk

VOLNÁ MÍSTA STÁLE JEŠTĚ MÁME.

alt

Drazí přátelé, vážení rodiče,
zde najdete aktuální informace k letošnímu příměstskému táboru. Informace k letním pobytovým táborům naleznete tady.

Pobytové tábory pořádáme již více jak 15 let, ale letos jsme zařadili i jeden turnus tábora příměstského. Rozhodli jsme se tak na základě požadavku MČ Praha 3 a místních školek na pořádání příměstských táborů pro školkové děti v době letních prázdnin, kdy i školky mají prázdniny. Tábor je proto určen primárně pro děti ve věku od 4 do 7 let.

Termín: 27. - 31. 8. 2018
Místo: Praha - místní parky a lesoparky, blízké okolí Prahy
Sraz: Každý den v týdnu v 8:30 před naší klubovnou na adrese Lucemburská 42, Praha 3.
Návrat: Každý den v týdnu v 16:30 tamtéž.
Cena: 1 000 Kč za týden nebo 250 Kč za každý den účasti na táboře.

Před táborem je nutné odevzdat tyto dokumenty:

  • Závaznou přihlášku
  • Zaplatit účastnický poplatek na účet skupiny 4787772001/5500 s datem narození dítěte (jednoho z dětí) jako variabilním symbolem nebo osobně vedoucímu oproti potvrzení; splátkový kalendář je možné ve výjimečných případech dohodnout
První den účasti je nutné odevzdat:
  • Prohlášení zákonných zástupců účastníka (bezinfekčnost)
  • Kartičku pojištěnce - stačí kopie
  • Léky označené jménem a způsobem užívání
  • Informace, kdo bude dítě vyzvedávat

Hlavní vedoucí: Martin "Činčila" Prejza, 728 338 336, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Zdravotník: Eliška "Myška" Skalová, 732 806 592, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Další vedoucí a instruktoři: Čarodějka, Anča, Máťa, Hárdy...

O táboře:
Program budu tematicky zaměřen na pohádky, které se rozutekly z pohádkové knihy. Každý den budeme do knihy vracet jinou pohádku, takže děti budou mít programově ucelený celý týden. Zároveň o nic nepřijdou, pokud se některý den nebudou moci programu účastnit.
Pokud počasí dovolí, budeme trávit dny venku, v parcích a lesích, v případě nepřízně počasí zůstaneme v suchu a teple klubovny.
Oblečení a obuv dětí přizpůsobte aktuálnímu počasí, obuv doporučujeme uzavřenou, protože nebudeme chodit vždy pouze po chodnících a oblečení volte spíše starší.
Jídlo (svačiny a oběd) a pití na celý den dávejte dětem s sebou. Ke svačině doporučujeme nějaké ovoce nebo zeleninu, případně i sušenku, k obědu např. tousty, obložené housky nebo chléb apod. K pití alespoň 0,5 l tekutin. Je možné, že některý den budeme dělat táborák, na kterém by bylo možné opékat buřty, ale o tom budeme případně včas informovat.

Přihlášky na tábor jsou k dispozici v klubovně i na webových stránkách v sekci Ke stažení, odevzdejte je co nejdříve, nejpozději do konce července. Stejně tak peníze je třeba poslat nejpozději do tohoto data.

Číslo účtu: 4787772001/5500, var. symbol je prvích šest číslic rodného čísla vašeho miláčka.

Podrobnější informace naleznete v informačníku, který je k dispozici v již výše zmíněné sekci Ke stažení. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na uvedených kontaktech či osobně.

Těšíme se na vás.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner