117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home O nás Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity

Tisk

Činnost Volnočasového klubu byla započata už v roce 2005, protože jsme chtěli založit oddílek neregistrovaných lidí, kteří by se společně účastnili nepravidelných tematických aktivit. Po několika ne zcela úspěšných pokusech se myšlenka změnila - z oddílu na volnočasové aktivity pro veřejnost.

Za desítku, více či méně, úspěšných roků za sebou máme aktivity jako horolezení, sportovní dny, tahák do škol, počítačový kroužek, tanečky, vaříme s Mamutem a ještě pár dalších. Většina z aktivit už dnes není provozována, hlavně z důvodu nedostatku členů.

V letošním roce se opět pokoušíme o vzkříšení některých volnočasových aktivit a našich nápadů, a to spolu s podporou Pražské organizace Pionýra

Jde hlavně o obnovený volnočasový klub horolezení, který láká vysoké množství mladých lidí. Některá odpoledne trávíme v klubovně učením se uzlů a bezpečnosti, jiná odpoledne pak navštěvujeme lanová centra, horolezecké stěny a když je hezky i zabezpečené skály na lezení v okolí Prahy.

Pro méně sportovně zdatné jsme začali organizovat odpoledne s deskovými hrami. Navštěvujeme veletrhy spojené se společenskými a deskovými hrami.

Stále organizujeme Noční pochod za brdskou čarodějnicí:
Pochod s destiletou tradicí založený na nočním putování napříč Brdy se záživnými úkoly na cestě.
Akce začíná v pátek večer a končí v ranních sobotních hodinách o některém z víkendů na přelomu dubna a května. Sraz bývá obvykle na brdském vlakovém nádraží, odkud se vyráží po značené trase (cca 25 km). Většinou všichni účastníci nad ránem dorazí do cíle… S přibývajícími léty brdské čarodějnice se jí snaží poznat čím dál více nočních turistů, kteří mají zájem zkusit si svou vůli, odvahu a fyzickou zdatnost.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner