117. pionýrská skupina Kalich

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
Home Prázdninová činnost Letní tábor 2021

Letní tábor Malonty 2021

Tisk

AKTUALIZACE:
Vzhledem k vyhlášení podmínek pro letní tábory až během měsíce května, prodlužujeme možnost přihlášení na letní tábor až do neděle 6. června.
Závaznou přihlášku stačí zaslat kopii emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a zaplatit na účet účastnický poplatek


alt

Drazí přátelé, vážení rodiče,
i přes nejistou dobu a současná omezení doufáme v lepší zítřky a již od ledna plánujeme a pracujeme na letním táboře, který doufáme, že bude moci i v letošním roce proběhnout. Přicházíme proto s veškerými informacemi i potřebnou dokumentací. Míst je omezené množství, takže kdo dřív přijde a platí, ten jede (zaručené místo na tábor mají evidovaní členové).
V letošním roce bude čtrnáctidenní turnus pro všechny účastníky. Pokud by vám tato možnost nevyhovovalo, kontaktujte nás a zkusíme se domluvit.

Termín: 3. 7. - 17. 7. 2021
Místo: Malonty v Novohradských horách, okr. Český Krumlov

Cena: 4 200 Kč pro evidované členy Kalicha, 5 000 Kč pro ostatní účastníky

Odjezd: V sobotu 3.7.2021 v 9:00 od klubovny (Lucemburská 42), zde si převezmeme věci dětí, dokumenty, léky, kapesné a uděláme základní zdravotní prohlídku. Doprava je řešena vlastním autobusem.
Návrat: V sobotu 17.7.2021 v 16:30 tamtéž.

Ti, kdo nám budou chtít pomoct se stavbou tábora, mohou, bude probíhat o víkendu 25. - 27. 6. 2021.

Letošní celotáborová hra je inspirovaná knihami A. Sapkowského – Zaklínač. Základní informace o světě, kde je hra situována, např. ZDE


Motto celotáborové hry:
Kaer Morhen už je dlouho opuštěné, je načase najít novou generaci zaklínačů. Dříve jsme dostávali pouze nechtěné a sirotky, mnohdy bylo hned jasné, že výcvik nedokončí. Co to letos zkusit jinak a přilákat pár dobrovolníků? Slyšel jsem v hostinci U zlatého gryfa jak si někdo stěžoval:

„Život obyčejného člověka je na prd. Člověk, aby se bál vyjít ven na pole, všude samá bestie. Proč už tu nejsou zaklínači, kteří by nás těch zatracenejch bestií zbavili?"
Co takhle pomoc obyčejným lidem? Přijď a staň se zaklínačem!


Do 6. června je nutno odevzdat:

 • Závaznou přihlášku
 • Lékařský posudek dítěte na zotavovací akci
 • Zaplatit účastnický poplatek na účet skupiny 4787772001/5500 s datem narození dítěte (jednoho z dětí) jako variabilním symbolem nebo osobně vedoucímu oproti potvrzení; splátkový kalendář je možné ve výjimečných případech dohodnout
 • Zdravotní dotazník (dobrovolné)
U srazu, prosíme, odevzdejte:
 • Prohlášení zákonných zástupců účastníka (bezinfekčnost)
 • Kartičku pojištěnce - stačí kopie
 • Léky označené jménem a způsobem užívání
 • Kapesné v obálce (max. 200 Kč)

Tábor leží v údolí u horského potoka v Novohradských horách. Není zde elektřina a jediná tekoucí voda je ta v potoce. V noci teplota občas padá k nule, ve dne zase často teploty vystoupají nad hranici 30 stupňů. Prostředí je pro nás měšťáky občas náročnější, ale zážitky z tábora stojí za každé nepohodlí. Jak tábor vypadá, se můžete podívat zde: 2020, 2019.

Hlavní vedoucí: Martin "Činčila" Prejza, 728 338 336, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Další vedoucí a instruktoři: Vladzo, Myška, Čarodějka, Anča, Máťa, Hárdy, Iva...pojedou téměř všichni

Přihlášky na tábor jsou k dispozici zde na webových stránkách v sekci Ke stažení, odevzdejte je co nejdříve, nejpozději do schůzky rodičů. Stejně tak peníze je třeba poslat nejpozději do tohoto data (19. 5. 2021).

Číslo účtu: 478 777 2001 / 5500, var. symbol je prvích šest číslic rodného čísla vašeho miláčka.

Vše si stavíme sami, po ukončení tábora zbude jen prázdná louka. Bydlíme ve stanech zvaných týpí se 3 až 4 lůžky. Každé dítě má dřevěnou postel z krajinek, na posteli má každý svou nafukovací matraci nebo deky a karimatky a svůj vlastní spací pytel. Účastníci sami zajišťují chod tábora (stavění tábora, vaření, hlídky, program, likvidace tábora apod.), vše pod dohledem vedoucích. Vaříme na táborových kamnech, při vaření se děti střídají ve službách, vodu používáme z veřejného vodovodu v Malontech. K mytí slouží táborová sprcha, každý má možnost se umýt v teplé vodě dle potřeby. Záchody jsou suché.

Hlavní náplní tábora je celotáborová etapová hra. Program je doplněn dalšími sportovními či naučnými aktivitami, výlety k rybníku či v blízkém okolí, koupáním v potoce.. Na táboře budou děti rozděleny do několika oddílů, které budou držet služby po dobu 24 hod, střídání služeb se provádí vždy ráno, oddíl ve službě zajišťuje vše potřebné pro chod tábora (vaření, úklid v kuchyni, noční hlídky). Připravte děti na to, že elektronika nesnáší dobře táborové klima a prstýnky se v trávě špatně hledají. Mobil není vhodným doplňkem táborníka.

Adresa tábora:
LT 117. PS Kalich
Poste restante
pošta Malonty
382 91

Podrobnější informace naleznete v informačníku, který je k dispozici v již výše zmíněné sekci Ke stažení. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na uvedených kontaktech či osobně.

Těšíme se na vás.Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner