117. pionýrská skupina Kalich

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Kališnické setkání 2020

Kališnické setkání 2020

Tisk

alt

Kamarádi Kališníci,
Je tomu už opět více než 10 let, kdy jsme se všichni potkali, vyměnili si nové zkušenosti a zážitky a zase se rozběhli do všech koutů světa. Od té doby se u každého z nás mnoho změnilo, ve skupině také.
Proto bychom rádi v letošním roce svolali další Kališnické setkání. To proběhne v sobotu 7. března v kavárně Patra Krymská 17, Praha 10 mezi 10. a 20. hodinou. K dispozici máme skoro 50 míst k sezení, tak snad se všichni vejdeme. Webové stránky ZDE

Proč se scházet a na co se těšit:
Jako hlavní cíl akce vnímáme, abychom se všichni potkali. Následně se mrkli na pár fotek, poklábosili se všemi kamarády i známými, snědli všechny štrůdly, bábovky a salámové mísy nebo ukázali, co je v Kalichu nového a na čem je potřeba ještě pracovat.

Jídlo, pití, občerstvení: Na místě bude k dispozici občerstvení v podobě kávy, čaje či dalších nápojů, sladké i slané pochutiny, předpokládáme sýrové či salámové mísy a další dobroty, prostě aby nikdo nestrádal.

Vstupné: Koláč, bábovka, štrůdl nebo cokoliv jiného k jídlu

Prosíme o přihlášení na akci ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), ať víme, zda nás bude 100, 200 nebo ještě víc a můžeme podle toho zajistit občerstvení.

Pokud máte k dispozici fotografie z akcí (ať už alba nebo v elektronické podobě), vezměte je s sebou nebo zašlete emailem (ty elektronické), ať je můžeme v místě promítnout.

Všechny dotazy vám zodpovíme na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , pro potřeby další komunikace můžete prudit hlavase... Martin "Činčila" Prejza, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 728 338 336

Na koho se můžeme těšit:
Činčila
Myška
Vladzo
Eskymčo
Kamča Myšák
Kecík
Ureke
Fido
Beruška


Přidat odkaz na článek:
Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

 

Podporují nás

Banner
Banner
Banner

Děkujeme dárcům a partnerům

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner