Cepníci jedou na Zahajovací výpravu!

Již za dva týdny vyrazíme na první letošní výpravu. Tentokrát se podíváme do srdce Českého ráje, do Prachovských skal, kde se projdeme, zahrajeme hromadu her a užijeme si nádherné výhledy, sluníčko a bezva partu kamarádů!

Během víkendu budeme přespávat na louce, avšak v suchu pod plachtami, které s sebou budeme mít my. Zároveň doporučujeme balit pokud možno úsporně, protože všechny věci, které s sebou budou děti mít si ponesou celý víkend v batohu na zádech. V sobotu nás čeká přibližně 12 km dlouhý výlet, v neděli půjdeme cca 6 km.


S sebou by děti měly mít karimatku a igelit pod ní, spacák, večeři na pátek, čtvrtku chleba, nůž, věci na spaní, hrnek, baterku, kartáček, pastu, hřeben, pláštěnku, láhev s vodou (alespoň 1,5 litru), uzlovačku, šátek a papírové kapesníky.
Sejdeme se v pátek 23. 9. na Černém mostě na nástupišti 2 a vrátíme se v neděli 25. 9. opět na Černý most. Výprava stojí 350 Kč, peníze prosíme uhradit na srazu hotově. Prosíme o přihlášení dětí do pondělí 19. září na e-mail mata@117.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *