Hory pro děti a rodiče

Pojeďte si s námi užít pololetní prázdniny na horách!

Stejně jako v minulých letech i v roce 2023 plánujeme vyjet s dětmi a rodiči na společné hory. Využijeme ubytování v hotelu Jizera v Horní Sytové, který nám poskytne dostatečné zázemí i soukromí pro každou rodinku.

Cena: 2 000 Kč pro členy / 2 200 Kč pro ostatní, cena je stejná pro rodiče i děti (V ceně výjezdu je zahrnuto: ubytování, polopenze, pitný režim, program.)

Ubytování máme zařízené v hotelu Jizera – Horní Sytová 74, Víchová nad Jizerou od čtvrtka 2.2. večer až do neděle 5.2. dopoledne. Více informací o ubytování naleznete také na www.jizera.pionyr.cz. Ubytovaní budeme v pokojích pro 2–4 účastníky. V pokojích jsou postele, umyvadlo a odkládací prostory na věci, záchody a sprchy jsou společné pro všechny na chodbě. V přízemí se nachází jídelna, společenská místnost s kulečníkem, lyžárna, bar…

Dopravu na akci a z akce nezajišťujeme – předpokládáme, že rodinky se raději dopraví samy auty nebo s někým dle svých časových možností. Také pokud během pobytu si rodinky budou chtít udělat výlet, jet na jiné lyžařské středisko apod. bude to mnohem jednodušší. Parkování vozů je možné u hotelu na parkovišti.

Stravování je domluvené formou polopenze (snídaně + večeře). Prvním jídlem by byla večeře nebo pozdní večeře po příjezdu (může se ještě upravit podle aktuálních požadavků účastníků a předpokládaných časů příjezdu). Posledním jídlem pak v nedělí snídaně. Snídaně jsou vedeny formou švédských stolům, obědy budou v režii každého samostatně (během výletů, lyžování nebo jiných aktivit se nám nebude chtít vracet do hotelu) a večeře pak jsou opět zařízené v hotelu. Během dne je k dispozici čaj. Ostatní nápoje si buď každý zařídí sám nebo je možné využít bar v objektu.

leták hory pro děti a rodiče

Program, aneb kdy děti zabavíme. Dopoledne bychom opět nechali v režii každé rodinky – čas na výlet / lyže apod. V druhé části dne a večery by byly vyplněny programem od nás – blbnutí venku / aktivity uvnitř… Vše necháváme na aktuální domluvě a potřebě jednotlivých rodin. Zároveň počítáme, že budeme mít připraveny možné cíle a aktivity po okolí, kdyby snad někdo nevěděl, co si se dnem počít. Můžeme být i jako podpora na lyžích. Rádi bychom také jedno odpoledne navštívili výrobnu perličkových ozdob v Poniklé (www.rautis.cz), tak prosíme o potvrzení, zda byste o exkurzi měli také zájem.

Pár tipů na výlety a lyžování: Lyžařská střediska Jablonec nad Jizerou, Poniklá, Rokytnice nad Jizerou. Sklárna Harrachov.

Pro přihlášení na akci žádáme o vyplnění závazné přihlášky
nejpozději do 8. ledna 2023 a zaplacení účastnického poplatku
nejpozději do 15. ledna 2023.

Dotazy, problémy a připomínky zodpoví:

 Eliška „Myška“ Skalová – 732 806 592,  myska<@>117.cz

Martin „Činčila“ Prejza – 728 338 336,   cincila<@>117.cz