Závěrečná výprava Cepníků

Rádi bychom děti pozvali na červnovou závěrečnou výpravu, která proběhne o víkendu 17. – 18. 6. na Brdech. Abychom vyhověli co nejvíce z Vás, máme připravené dvě varianty a je jen na Vás, na kterou z nich se budete chtít přidat. Pro zkušenější dobrodruhy výprava začne již v sobotu dopoledne a společně si mimo jiné užijeme noc v lese pod hvězdami. Pro ostatní zájemce jsme naplánovali jednodenní výlet v neděli. Všechny informace k oběma variantám najdete ve článku níže. Ať už byste rádi děti přihlásili na výpravu od soboty, či od neděle, můžete tak učinit kliknutím na tlačítko dole na konci příspěvku.

Pro zájemce o výpravu s přespáním

Sejdeme se v sobotu dopoledne a společně vyrazíme vlakem do Řevnic, odkud si uděláme výlet přes Jezírko a Červený kříž směrem na kemp Ovčárna. Tady si užijeme společný večer u ohně a kytary a přespíme v lese pod plachtou, či v případě špatného počasí uvnitř srubu. V neděli se pak zajdeme podívat na barokní areál a klášter Skalka, kde se sejdeme s ostatními a vydáme se společně po červené značce směrem do Dobřichovic. Cestou si samozřejmě zahrajeme spoustu her a také se zastavíme na několika překrásných vyhlídkách. Sobotní večeři i nedělní snídani a oběd zajistíme my, děti s sebou tedy budou potřebovat pouze jídlo na sobotní oběd. 

  • Kdy a kde se sejdeme? v sobotu 17.6. v 10:00 na Hlavním nádraží v hale pod cedulemi s odjezdy 

  • Kdy a kam se vrátíme? v neděli 18.6. v 16:15 tamtéž 

  • Kolik bude výprava stát? 200 Kč

  • Co budu potřebovat s sebou? pevné boty, karimatku, spacák, igelit, kapesní nůž, teplé oblečení na spaní, čisté oblečení na neděli, alespoň 2 litry vody, pláštěnku, misku a lžíci na večeři, sobotní oběd případně sušenky či jiné drobnosti na svačinu po cestě 🙂
    Nezapomeňte, že řada věcí, například karimatka, či spacák se dá půjčit v klubovně, stačí to dát pouze vědět dostatečně dopředu.

 

Pro zájemce o jednodenní výlet

Sejdeme se v neděli ráno na Smíchovském nádraží, odkud pojedeme autobusem do Mníšku pod Brdy. Odtud vystoupáme po zelené značce na Skalku, kde se zastavíme u kláštera a počkáme zde na ostatní, kteří pojedou již v sobotu. Poté se společně vydáme na zhruba osm kilometrů dlouhý výlet po modré do Dobřichovic, odkud pojedeme vlakem zpět. Poprosíme, aby s sebou děti, kteří s námi pojedou pouze na neděli, měly s sebou z domova oběd. 

  • Kdy a kde se sejdeme? v neděli 18.6. v 9:10 na Smíchovském nádraží u stanoviště příměstských autobusů – přímo před hlavním vchodem do nádražní haly

  • Kdy a kam se vrátíme? v neděli v 16:15 na Hlavní nádraží v hale pod cedulemi s odjezdy

  • Kolik bude výprava stát? 50 Kč

  • Co budu na výpravu potřebovat s sebou? pevné boty, alespoň 1,5 litru vody, pláštěnku, kapesní nůž, oběd na neděli, dostatek oblečení dle aktuálního počasí

Prosíme o přihlášení dětí na výpravu do čtvrtka 15. června. V případě dotazů pište na mata@117.cz nebo volejte na 602 193 102.